Dalším používáním stránky souhlasíte s používáním cookies.
Další informace o cookies

0485 Monty Python’s Spamalot

Nápověda

Nápověda k seznamu představení

zobrazuje se také u detailu vybrané akce

0485 Monty Python’s Spamalot Eric Idle, John Du Prez

muzikál
Divadlo FX Šaldy
Překlad: Adam Novák
Podle filmového scénáře, který napsali Graham Chapman, John Cleese, Terry Gilliam, Eric Idle, Terry Jones, Michael Palin
Režie: Petr Palouš

Muzikál láskyplně vykrádající film Monty Python and the Holy Grail.

Slavný a cenami ověnčený, Broadwayí promrskaný a Londýnem potvrzený Muzikál s velkým M byl napsán podle scénáře filmu Monty Python a Svatý Grál z roku 1974, takže jeho spoluautory jsou, ať se jim to líbí nebo ne, i ostatní členové Monty Pythonova Létajícího cirkusu.
Co ještě dodat? Snad jen to, že se jedná o zpracování příběhů artušovské legendy s jejími Artuši a Lanceloty způsobem, který si podmanil doslova celý svět svým absolutně nenapodobitelným humorem, jímž tato britská skupina dobyla v poslední čtvrtině dvacátého století televizní obrazovky, film i divadelní prkna.
Skvělá hudba, silný příběh a nekonečný humor provází tuto cestu do prastaré legendy, která je mnoho staletí známa i u nás. Ještě více jsou pak známi Pythoni. Nabízíme výbornou zábavu lidem všech pohlaví i všeho věku, v režii Petra Palouše - Monty Pythony stvrzeného překladatele jejich skečů i filmů a znalce jejich díla.
Datum Den Název akce Objekt Město Volných
24.9.2017 19:00 neděle 0485 Monty Python’s Spamalot Divadlo F.X. Šaldy Liberec 27409 374/486