Dalším používáním stránky souhlasíte s používáním cookies.
Další informace o cookies

LO STUPENDO

Nápověda

Nápověda k seznamu představení

zobrazuje se také u detailu vybrané akce

LO STUPENDO

ostatní
ELSET, s.r.o.
Autor:Ken Ludwig
Režie:Jan Novák
Hrají:Václav Vydra, Simona Postlerová, Svatopluk Skopal, Martin Zahálka, Zlata Adamovská/Jana Boušková/Lenka Skopalová, Jana Malá/Eva Janoušková, Gabriela Vránová, František Skopal/Michal Novotný/Ladislav Hampl

Bláznivý příběh talentovaného, ale nesmělého a opomíjeného človíčka, který čeká na svoji životní příležitost. Dojemné lidské okamžiky se tu střídají s výbuchy slovní a situační komiky. Svižný sled zápletek pak vyústí v závěrečný bláznivý kolotoč záměn osob a přesně do sebe zapadajících omylů a náhodných shod.

Příběh Tenora na roztrhání je zasazen do prostředí amerického Clevelandu 30. let minulého století. Ředitel místní opery netrpělivě očekává příjezd slavné hvězdy, která má vystoupit ve Verdiho Othellovi. Tenor na poslední chvíli přijede, ale v hotelovém pokoji se zhroutí a není schopen zpívat. Impresário donutí svého nenápadného tajemníka Maxe, přehlíženou "děvečku pro všechno", ale se slibnými pěveckými ambicemi, zastoupit na jevišti indisponovaného tenora.A Max, nikým nepoznán, zažívá na jevišti svůj první velký sukces. Když se hvězda sama znovu vzchopí a v kostýmu Othella si vynucuje vstup na jeviště, je považována za podvodníka.

Převzaté představení z Divadla na Vinohradech.
Datum Den Název akce Objekt Město Volných
30.5.2017 19:00 úterý LO STUPENDO Městské divadlo Jablonec nad Nisou Jablonec nad Nisou 27118 15/512